Skatepark ponownie na Arkonce

0
138

Na szczecińskiej Arkonce nie ma już śladów po lodowisku. W jej miejscu ponownie znajduje się teraz skatepark. Można z niego korzystać każdego dnia w godzinach funkcjonowania obiektu – 10-18.

Kompleks Arkonka czynny jest siedem dni w tygodniu w godzinach 10-18. W tym czasie bezpłatnie można korzystać z placu zabaw, siłowni pod chmurką, miejsc do grillowania, boisk do piłki siatkowej a teraz już ponownie ze skatepatku. Urządzenia po przeglądach wróciły na swoje miejsce a plac został udostępniony gościom. Dostępne są także najtańsze w mieście korty do tenisa ziemnego – 15 złotych za godzinę oraz do badmintona – 5 złotych za godzinę.

Sezon kąpielowy na Arkonce wystartuje już 1 czerwca i potrwa do 4 września. W momencie, gdy pogoda będzie sprzyjała kąpielom, przedłużony zostanie o kolejne dwa tygodnie. Kolejny raz dostępnych będzie aż 5 kas, w tym jedna znajdująca się tuż przy samym parkingu. Ceny biletów pozostaną bez zmian:  dzieci do 6. roku życia na teren kompleksu wejdą bezpłatnie. Dzieci od 6 do 13 roku życia zapłacą złotówkę. Bilet ulgowy dla dzieci powyżej 13 roku życia kosztuje 5 złotych, również dla studentów, emerytów czy rencistów. Bilet normalny to kwota 10 złotych.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł07.04: utrudnienia w ruchu!
Następny artykułJuż od dzisiaj Festiwal Muzyki Pasyjnej!
Jestem szczecinianką i z rozbawieniem tłumaczę znajomym spoza miasta, jak dojechać z centrum nad morze. Moje staranne wykształcenie przestało wiele znaczyć w chwili udaru mózgu. Jakoś z niego wychodzę, a moją ulubioną formą rehabilitacji jest pisanie, w szczególności na szczecin365.pl i lewaczka.pl, gdzie udowadniam sobie i innym, że udar mózgu niekoniecznie musi oznaczać przykucie do łóżka i koniec marzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here