Straż miejska zatrzymała nietrzeźwą matkę z placu zabaw

0
3212

Straż miejska regularnie reaguje na przypadki picia alkoholu w niedozwolonym miejscu, tym razem złamano prawo… Na placu zbaw.

We wtorkowy wieczór strażnicy miejscy kontrolowali centrum miasta pod kątem spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem. Na placu zabaw przy ulicy Rayskiego 5 funkcjonariusze zauważyli dwie młode kobiety i mężczyznę, którzy spożywali alkohol. Nie dość, że na placu zabaw ( czyli w miejscu objętym zakazem zgodnie z zapisami Uchwały Rady Miasta z dnia 27.10.2008r.), to na dodatek w obecności śpiącego w wózku małego dziecka.

Na miejsce została wezwana policja w celu przebadania osób na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Po zbadaniu okazało się, że wszyscy (łącznie z matką dziecka ) byli nietrzeźwi.

Wyniki wskazywały od 1,2 do 1,5 promila. Na dodatek dwoje z biesiadników było nieletnich.  Przybyła na miejsce babcia maluszka zaopiekowała się dzieckiem, które zostało jej wydane po podpisaniu oświadczenia.

Cała trójka (tylko mama dziecka była pełnoletnia) została przewieziona na policję w celu wykonania dalszych czynności w związku z podejrzeniem o demoralizację i niewłaściwe sprawowanie opieki nad dzieckiem.

za: szczecin.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here