Świetna akcja! Darmowy bilet na mecz Pogoni za oddanie krwi!

0
331

Po przerwie wraca akcja Granatowo-Bordowa krew kibiców! Od początku marca do końca maja (1.03 – 31.05.2017 r.) każdy kibic będzie mógł oddać krew lub jej składniki i otrzymać darmowy bilet na mecz Pogoni! Już od 1 marca możecie zgłaszać się do RCKIK w Szczecinie.

Akcję prowadzimy wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie już od wielu lat. Z każdą kolejną odsłoną rosło zainteresowanie kibiców, którzy licznie oddawali krew i jej składniki. To pozwalało z kolei ratować ludzkie życie! Kibice  mieli również swoją nagrodę – za oddanie krwi mogą każdorazowo otrzymać zaproszenie na mecz Dumy Pomorza w Szczecinie (na sektor 9).

W poprzedniej odsłonie akcji kibice oddali w RCKiK łącznie 186 litrów krwi i jej składników! Na wynik złożyła się krew 308 fanów i 20 fanek. W  trakcie kilkumiesięcznej akcji rekordzista dał sobie upuścić prawie 2,1  litrów składników krwi!

Trzech najhojniejszych dawców i troje najhojniejszych dawczyń, którzy w okresie 1 marca – 31 maja 2017 oddadzą najwięcej krwi lub jej składników  mogą także liczyć na dodatkowe nagrody! Otrzymają karnety na rundę jesienną sezonu 2017/18 Lotto Ekstraklasy oraz  zestaw upominków od RCKiK. W trakcie trwania akcji będziemy prowadzić osobne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn.

Zasady są proste – w Centrum Krwiodawstwa (al. Wojska Polskiego 80/82) przy oddawaniu krwi należy podać hasło “Pogoń Szczecin”. Otrzyma się wtedy specjalne zaświadczenie, uprawniające do odbioru bezpłatnego zaproszenia na wybrany mecz Pogoni w Szczecinie wiosną  sezonu 2016/17. Zaświadczenie będzie można wymienić na bilet na mecz Pogoni tylko w oficjalnych punktach sprzedaży.

W kasach Pogoni honorowane są jedynie zaświadczenia ze specjalną pieczątką z herbem Pogoni oraz hasłem “Granatowo-bordowa krew”. Honorujemy zaświadczenia wydane od 1 marca 2017 roku. Można je wymienić jedynie na bilety na sektor numer 9.

KTO MOŻE ODDAĆ KREW?

Każdy zdrowy kibic klubu, który: – ukończył 18 lat i nie przekroczył 65. roku życia – legitymuje się dowodem osobistym

Chcesz zostać dawcą krwi? – w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypij przynajmniej 2 litry płynów (woda mineralna, soki) – bądź wyspany, – spożyj lekki posiłek (np. pieczywo, chuda wędlina, dżem) – jeśli palisz, ogranicz palenie papierosów – nie zgłaszaj się, jeśli jesteś przeziębiony lub przyjmujesz leki

– nie przychodź po spożyciu alkoholu

Za: wiadomosci.szczecin.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here