Miasto Szczecin podpisało umowę na dofinansowanie przebudowy skrzyżowania ul. Floriana Krygiera z ul. Granitową. To oznacza, że można uruchamiać przetarg na prace budowlane.

– To kolejny ważny krok, który przybliża nas do realizacji tej inwestycji. Teraz najważniejszą kwestią jest sprawne przeprowadzenie przetargu i wyłonienie w nim rzetelnego wykonawcy – mówi Michał Przepiera Zastępca Prezydenta Miasta ds. inwestycji.
Projekt Zakłada przebudowę węzła „Granitowa” w Podjuchach, rozbiórkę starego i budowę nowego mostu. Powstanie nowy układ drogowy, z dużym skrzyżowaniem i sygnalizacją świetlną.
Całkowita wartość inwestycji to 85,6 mln zł z czego dofinansowanie to 72,8 mln zł.
Inwestycja będzie realizowana w latach 2017-2019.

za: szczecin.eu

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZmiany w organizacji ruchu 28.04-03.05!
Następny artykułElektrownia wodna na Miedwiu? Mała, ale będzie
Jestem szczecinianką i z rozbawieniem tłumaczę znajomym spoza miasta, jak dojechać z centrum nad morze. Moje staranne wykształcenie przestało wiele znaczyć w chwili udaru mózgu. Jakoś z niego wychodzę, a moją ulubioną formą rehabilitacji jest pisanie, w szczególności na szczecin365.pl i lewaczka.pl, gdzie udowadniam sobie i innym, że udar mózgu niekoniecznie musi oznaczać przykucie do łóżka i koniec marzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here