Zainteresowany kupnem auta na licytacji komorniczej w Szczecinie? Zobacz jakie licytacje odbędą się w marcu!

0
6632

Licytacja komornicza to rodzaj publicznej sprzedaży (część postępowania egzekucyjnego) nieruchomości dłużnika, w której nabywcą zostaje osoba lub podmiot prawny, która zadeklaruje najwyższą kwotę. Licytacja zawsze odbywa się „w górę” poprzez ustne postąpienie (zgłoszenie ceny nabycia). Licytacja odbywa się publicznie w miejscu i czasie oznaczonym w obwieszczeniu i jest prowadzona przez komornika pod nadzorem sędziego.

Jeśli nie jesteś dłużnikiem – to jest to dla Ciebie wyjątkowa okazja do kupna taniego mieszkania, samochodu bądź dowolnej innej ruchomości zajętej przez komornika. Najnowsze aukcje możesz znaleźć na stronie internetowej licytacje.komornik.pl. Poniżej wybrałem dla Państwa najciekawsze oferty marca:

11. DAEWOO MATIZ ROK PROD. 2000

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Joanna Wróblewska podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 08-03-2017 o godz. 10:00 w kancelarii komornika odbędzie się w trybie ustalonym w art. 867 kpc pierwsza licytacja ruchomości składających się z:

LP. NAZWA RUCHOMOŚCI ILOŚĆ SUMA OSZACOWANIA CENA WYWOŁANIA
1 SAMOCHÓD OSOBOWY DAEWOO MATIZ ROK PROD. 2000 nr rej. ZPL 03625 1 800,00 zł 600,00 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here